Міжнародна школа
англійської мови
Пройти online тест

Англійська вихідного дня

Індивідуальне і групове навчання
Опис курсу

Цей курс розроблений спеціально для тих, кому важко поєднувати заняття англійською з основною діяльністю по буднях. Заняття в школі проводяться тільки по суботах і неділях. Даний курс є інтенсивною і скороченою версію нашого стандартного курсу англійської мови.

Упор на уроках робиться тільки на практику, що дозволить Вам швидше почати вільно говорити англійською і подолати мовний бар'єр.

Після проходження цього курсу Ви будете впевнено себе почувати за кордоном і на перемовинах з іноземними партнерами.

Ви можете вибрати одну з трьох програм навчання, які ми спеціально розробили у форматі курсів вихідного дня.

Переваги навчання в Speak Up
01
Ви самі формуєте розклад занять
У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися - скасувати або перенести його можна в кілька кліків.
Дізнатися подробиці
02
Для початку навчання не потрібно чекати групу
У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!
Дізнатися подробиці
03
Зручне розташування шкіл
Школи Speak Up розташовані таким чином, щоб Ви могли легко дістатися з будь-якої точки міста. Тепер не потрібно витрачати багато часу на дорогу. Всі школи перебувають за 5 хвилин ходьби від метро або в центрі міста.
Дізнатися подробиці
Залиш заявку на курс англійської вихідного дня!
Залишити заявку
Докуметальна ГАРАНТІЯ
ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% - то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

Після кожного рівня - ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

Отримати консультацію
Дізнайтеся свій рівень англійської мови прямо зараз
Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу

Курси англійської вихідного дня

Заняття у вихідні дні дозволять вам вивчити англійську, навіть якщо час на навчання обмежений. Припустимо ваш графік розписаний по буднях, або у вас нестандартні робочі години - займайтеся англійським тільки по суботах та неділях. Навчальний план на курсі відповідає стандартному курсу англійської у Speak Up.
Як доповнення до курсу - ви отримуєте доступ до мультимедійної платформи для вивчення англійської, щоб ви не втрачали зв'язок з англійським під час тижневих перерв.