Міжнародна школа
англійської мови
Пройти online тест

Курси англійської для туризму

Індивідуально або в групі
Опис курсу

Збираєтесь за кордон, але ваша англійська залишає бажати кращого?
Чи зможете ви впевнено себе почувати в ресторані, готелі або аеропорту?


Щоб не зіпсувати поїздку невмінням говорити англійською мовою - потрібно практикуватися.
Тому ми розробили міні-курс "Англійська для подорожей". Це всього 5 інтенсивних занять, які підтягнуть слабкі сторони учнів та підготують розмовну англійську до поїздки за кордон.


Курс розрахований на новачків і, звичайно, ідеально вивчити нову мову за короткий час неможливо, але розвинути наявні знання або вивчити нові фрази для спілкування в повсякденних ситуаціях за кордоном - цілком реально.

Переваги навчання в Speak Up
01
Ви самі формуєте розклад занять
У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися - скасувати або перенести його можна в кілька кліків.
Дізнатися подробиці
02
Для початку навчання не потрібно чекати групу
У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!
Дізнатися подробиці
03
Зручне розташування шкіл
Школи Speak Up розташовані таким чином, щоб Ви могли легко дістатися з будь-якої точки міста. Тепер не потрібно витрачати багато часу на дорогу. Всі школи перебувають за 5 хвилин ходьби від метро або в центрі міста.
Дізнатися подробиці
Залиш заявку на курс англійської для подорожей!
Залишити заявку
Докуметальна ГАРАНТІЯ
ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% - то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

Після кожного рівня - ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

Отримати консультацію
Дізнайтеся свій рівень англійської мови прямо зараз
Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу

Англійська для туризму та подорожей

Travel English - це уроки для тих хто часто буває за кордоном. Якщо ви готуєтеся до відпустки або робочій поїздки в іншу країну - то цей курс для вас!

На заняттях основна увага приділяється розмовним навичкам, ви зможете вільно спілкуватися і вирішувати усі виниканні питання. Курс включає в себе словниковий запас, який допоможе вам у спілкуванні в аеропорту, в ресторані, в готелі, в магазинах і під час прогулянок по місту.

З англійським подорожувати набагато легше і приємніше, ваш відпочинок стане значно краще і у вас не буде виникати стресу при спілкуванні з іноземцями.