Міжнародна школа
англійської мови
Пройти online тест

Курси англійської мови онлайн

Speak Up Live School
Опис курсу

Speak Up Live School - це найкраще рішення для вивчення англійської онлайн. Онлайн навчання відмінно підійде для людей, які цінують комфорт і не мають достатньо часу для відвідування стаціонарних занять. Уроки можна проходити з будь-якої точки світу.
Вивчення англійської онлайн дозволить вам розширити словниковий запас, вивчити граматику, і навчитися правильно говорити. Наш 20-річний досвід викладання англійської мови дозволив нам створити методику онлайн навчання з урахуванням ваших потреб і очікувань.
Запишіться на онлайн курс і переконайтеся що вчитися у нас дуже легко і весело.


Переваги навчання в Speak Up
01
Ви самі формуєте розклад занять
У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися - скасувати або перенести його можна в кілька кліків.
Дізнатися подробиці
02
Для початку навчання не потрібно чекати групу
У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!
Дізнатися подробиці
03
Зручне розташування шкіл
Школи Speak Up розташовані таким чином, щоб Ви могли легко дістатися з будь-якої точки міста. Тепер не потрібно витрачати багато часу на дорогу. Всі школи перебувають за 5 хвилин ходьби від метро або в центрі міста.
Дізнатися подробиці
Почни навчання та виграй до 3 рівнів в подарунок*
* Акція діє до 30 вересня 2020 р. Деталі акції дізнавайтеся за номерам шкіл Speak Up.
Залишити заявку
Докуметальна ГАРАНТІЯ
ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% - то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

Після кожного рівня - ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

Отримати консультацію
Дізнайтеся свій рівень англійської мови прямо зараз
Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу

Як побудований процес навчання

  1. Вивчення англійської онлайн Ви почнете з того, що ми визначимо Ваш рівень знань (пізніше ви зможете стежити за своїм рівнем в Academic Report).
  2. Другим етапом ми проведемо вступне заняття First Class. На цьому уроці познайомимо Вас з нашої онлайн платформою, розповімо як влаштований процес навчання.
  3. Далі Ви отримаєте доступ до мультимедіа уроків і груповим онлайн урокам з викладачем. Ви зможете самі обирати тип уроку з урахуванням Ваших цілей. Це можуть бути онлайн уроки розмовної англійської, граматики, читання і словникового запасу, або уроки письма.
  4. Ви складаєте Level Test. І якщо Ви склали тест успішно - отримуєте сертифікат про закінчення курсу з підтвердженим рівнем і можете перейти на рівень вище, якщо необхідно. Якщо так сталося, що тест ви не склали - можете вчити англійську онлайн далі на поточному рівні безкоштовно, поки Ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.