Міжнародна школа
англійської мови
Пройти online тест

Англійська з носіями мови

Індивідуально або в групі
Опис курсу

Почати з нуля правильно вивчати англійську або вдосконалювати вже набуті знання з носіями. Що може бути краще?! Тільки так Ви зможете осягнути тонкощі діалекту та дізнатися багато нового з вуст корінного американця або британця. Це ж так цікаво!

У мережі Speak Up працюють викладачі з Америки, Британії, Канади та Австралії. Всі вони враховують той факт, що кожен студент має індивідуальні здібності та вимоги до вивчення англійської мови. Заняття з нашими викладачами носіями проходять цікаво та динамічно. В ігровій формі студенти знайомляться з темою заняття. Заняття проходить з залученням кожного слухача в процес спілкування. Це дуже цікаво! Вам обов'язково сподобається!

Переваги навчання в Speak Up
01
Ви самі формуєте розклад занять
У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися - скасувати або перенести його можна в кілька кліків.
Дізнатися подробиці
02
Для початку навчання не потрібно чекати групу
У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!
Дізнатися подробиці
03
Зручне розташування шкіл
Школи Speak Up розташовані таким чином, щоб Ви могли легко дістатися з будь-якої точки міста. Тепер не потрібно витрачати багато часу на дорогу. Всі школи перебувають за 5 хвилин ходьби від метро або в центрі міста.
Дізнатися подробиці
Залиш заявку на навчання з носіями мови!
Залишити заявку
Докуметальна ГАРАНТІЯ
ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% - то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

Після кожного рівня - ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

Отримати консультацію
Дізнайтеся свій рівень англійської мови прямо зараз
Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу

Переваги вивчення англійської з носіями

Заняття з викладачем-іноземцем - це неоціненний досвід, який допоможе з легкістю спілкуватися на різні теми з англомовним співрозмовником. На наших заняттях Ви зможете поспілкуватися як на побутові теми, так і поговорити про літературу, історію, мистецтво, світі кіно і шоу бізнесу. Також Ви можете брати індивідуальні заняття з носієм мови або обрати потрібний напрямок для себе, наприклад, підтягнути бізнес лексику.

Які переваги у вивченні англійської з носіями?

  • - 100% поліпшення вимови;

  • - підвищення комунікабельності;

  • - поповнення та розвиток словникового запасу;

  • - поліпшення грамотності мови;

  • - прогрес сприйняття мови на слух;

  • - поліпшення швидкості мови.

Для кого призначена англійська з носіями?

Для кожного, хто бажає почати своє знайомство з англійською або хоче вдосконалити вже набуті знання.