Міжнародна школа
англійської мови
Пройти online тест

Курси англійської мови для дітей

від 6 до 16 років
Опис курсу

Ваша дитина заслуговує тільки найкращого. Тому подбайте про її блискуче майбутнє вже сьогодні.

Speak Up пропонує унікальну програму з вивчення англійської мови для дітей, яку ми розробили відповідно до віку, рівня володіння і потребами в напрямку англійської. Тому Ви можете не переживати з приводу обсягу та подачі матеріалу.

Наші викладачі чудово справляються зі своїми завданнями!

Переваги навчання в Speak Up
01
Ви самі формуєте розклад занять
У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися - скасувати або перенести його можна в кілька кліків.
Дізнатися подробиці
02
Для початку навчання не потрібно чекати групу
У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!
Дізнатися подробиці
03
Зручне розташування шкіл
Школи Speak Up розташовані таким чином, щоб Ви могли легко дістатися з будь-якої точки міста. Тепер не потрібно витрачати багато часу на дорогу. Всі школи перебувають за 5 хвилин ходьби від метро або в центрі міста.
Дізнатися подробиці
Виграй поїздку у дитячий табір Speak Up для дитини*
* Акція діє до 30 вересня 2020 р. за умови придбання дитячого курсу англійської. Деталі акції в школах Speak Up.
Залишити заявку
Докуметальна ГАРАНТІЯ
ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% - то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

Після кожного рівня - ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

Отримати консультацію
Дізнайтеся свій рівень англійської мови прямо зараз
Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу

Англійська - запорука успіху дитини.

Ми вважаємо, що вчити англійську мову потрібно в цікавій та невимушеній манері. Дітлахам у нас подобається, тому що навчання проходить ефективно, весело та комфортно. Разом з нами Ви будете спостерігати, як розвиваються Ваші діти, як отримують і з легкістю засвоюють масу нової корисної інформації. І зовсім скоро, Ви відчуєте це прекрасне почуття гордості за досягнення свого майбутнього експерта з англійської. Перша перемога не змусять себе довго чекати, тому що наш метод занурення в середовище вважається одним з найкращих у світі! Кожен маленький учень в нашій школі з головою занурюється в мовне середовище та отримує не тільки якісне навчання, але й максимум уваги та, звичайно ж, індивідуальний підхід!


Англійська мова допоможе Вашим дітям в майбутньому відкрити «двері» в новий, цікавий світ. У світі Speak Up дітей чекають сертифіковані викладачі, вправи в ігровій формі та незвичайна подача матеріалу, а ще максимум спілкування і тільки цікаві домашні завдання!

Із задоволенням запрошуємо Вас і Ваших дітей зануритися в світ англійської мови в Києві, в нашій школі. Навчаючись у нас, Ви можете бути абсолютно спокійні за Вашу дитину. Він буде отримувати знання із зацікавленістю тільки від кращих викладачів. Тому вже через короткий час Ваша дитина буде розмовляти англійською швидко, грамотно та красиво. В цьому не сумнівайтеся!