Міжнародна школа
англійської мови
Пройти online тест

Інтенсивний курс англійської мови

Індивідуально або в групі
Опис курсу
Вам терміново потрібно вивчити англійську? Ви весь час відкладали запис на мовні курси, але настав той день, коли Вам необхідні знання англійської. Ви переїжджаєте в іншу країну? У Вас важливе відрядження або підвищення на посаді? Не панікуйте і не хвилюйтеся. Рішення є - це унікальний курс «Інтенсивне вивчення англійської мови» в школі Speak Up.
Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб Ви за короткий час опанували англійську мову. Все, що Вам потрібно зробити - це прийти в наш мовний центр і записатися на інтенсивний курс англійської.
Школа Speak Up пропонує вивчити англійську максимально швидко та якісно вже зараз! У Вас є можливість пройти повноцінний курс навчання за місяць, а не вчити його роками.
Переваги навчання в Speak Up
01
Ви самі формуєте розклад занять
У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися - скасувати або перенести його можна в кілька кліків.
Дізнатися подробиці
02
Для початку навчання не потрібно чекати групу
У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!
Дізнатися подробиці
03
Зручне розташування шкіл
Школи Speak Up розташовані таким чином, щоб Ви могли легко дістатися з будь-якої точки міста. Тепер не потрібно витрачати багато часу на дорогу. Всі школи перебувають за 5 хвилин ходьби від метро або в центрі міста.
Дізнатися подробиці
Залиш заявку на інтенсивний курс англійської!
Залишити заявку
Докуметальна ГАРАНТІЯ
ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% - то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

Після кожного рівня - ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

Отримати консультацію
Дізнайтеся свій рівень англійської мови прямо зараз
Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу

Переваги інтенсивного курсу в Speak Up

За надзвичайно короткий період часу Ви будете вільно розмовляти англійською мовою. І ось чому:

  • - Вас будуть навчати кращі викладачі.

  • - Наша унікальна методика занурення в середовище допоможе Вам легко зануритися в англомовний світ.

  • - Наш інтенсивний курс - це мінімум теорії та максимум живого спілкування.

  • - Вам не доведеться виконувати багато домашніх завдань, тому що завдяки нашій ефективній методиці основна частина роботи виконується на занятті. Ось чому обсяг самостійної роботи мінімальний.

  • - У Speak Up ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного студента, тому викладач приділить Вам достатньо уваги і часу.

  • - Заняття в нашій школі проходять тільки в малих групах.

  • - Гнучкий графік в Speak Up дозволить Вам не підлаштовуватися під розклад, а вибирати той час для заняття, яке найбільше підходить Вам.

  • - І, що важливо, Вас приємно здивує вартість нашого інтенсивного курсу.

Інтенсивна англійська дозволить Вам вже завтра почати вільно спілкуватися з носіями цієї мови. У Вас є унікальна можливість оперативно вивчити англійську мову на високому рівні. Вже після першого заняття Ви зможете відчути прогрес.

Використовуйте Ваш шанс швидко та ефективно вивчити англійську мову з «нуля» або підвищити Ваші знання - приходьте до школи Speak Up! Школа Speak Up завжди поруч з Вами!

Щоб детальніше дізнатися що Вас чекає на курсі інтенсивного англійської та коли Ви зможете розпочати навчання, телефонуйте за номером інфолінії (044) 495 00 95. Ми чекаємо Вас в Speak Up!