Міжнародна школа
англійської мови
Пройти online тест

Індивідуальні уроки англійської мови

З досвідченим викладачем або носієм мови
Опис курсу

Індивідуальні заняття з англійської - один з ефективних способів вивчення мови, якщо вам потрібно працювати над певними аспектами мови. Індивідуальне навчання дозволяє швидко вирішити нестандартний запит студента (вузькопрофільна тематика, підготовка до важливих конференцій, виступів і т.д.).
Вся увага викладача на уроках буде прикута тільки до Вас. Викладач зможе контролювати ваш прогрес у вивченні англійської та приділяти увагу слабким місцям.
Індивідуальна програма навчання підбирається під ваші цілі і завдання, і грунтується на вашому поточному рівні англійської.

Переваги навчання в Speak Up
01
Ви самі формуєте розклад занять
У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися - скасувати або перенести його можна в кілька кліків.
Дізнатися подробиці
02
Для початку навчання не потрібно чекати групу
У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!
Дізнатися подробиці
03
Зручне розташування шкіл
Школи Speak Up розташовані таким чином, щоб Ви могли легко дістатися з будь-якої точки міста. Тепер не потрібно витрачати багато часу на дорогу. Всі школи перебувають за 5 хвилин ходьби від метро або в центрі міста.
Дізнатися подробиці
Залиш заявку на індивідуальні заняття!
Залишити заявку
Докуметальна ГАРАНТІЯ
ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% - то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

Після кожного рівня - ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

Отримати консультацію
Дізнайтеся свій рівень англійської мови прямо зараз
Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу

Індивідуальне навчання англійської мови

Компроміси не для вас? Вам потрібен курс, який буде враховувати сферу діяльності, потреби і очікування? Тоді індивідуальні уроки - ідеальне рішення.

Наші викладачі підберуть для вас програму навчання, яка дозволить домогтися прогресу максимально швидко. Ви зможете додавати свої теми до програми, наприклад якщо вам потрібна спеціалізована англійська з конкретної сфери діяльності.

Вчитель працює тільки з вами, і зможе легко визначати слабкі сторони вашої англійської, і робити акцент на них.

Ми розуміємо що ваш розпорядок дня непередбачуваний, тому час занять обираєте ви, в залежності від того, скільки часу ви можете приділити навчанню.