Міжнародна школа
англійської мови
Пройти online тест

Групове навчання англійській мові

Групи від 1 до 10 осіб
Опис курсу

Тисячі наших студентів обрали саме групові заняття з англійської. У цього типу навчання є свої свої незамінні переваги.

На групових заняттях у вас не буде нестачі розмовної практики. Спілкуючись з різними людьми ви, напевно, швидше подолаєте мовний бар'єр. Вартість навчання в групі нижче ніж індивідуальні заняття, особливо якщо врахувати знижки при оплаті повного курсу.

І найголовніша наша перевага - ви не прив'язуєтесь до конкретної групи. Кожен новий урок ви будете проводити з різними студентами і заведете нові цікаві знайомства,

Переваги навчання в Speak Up
01
Ви самі формуєте розклад занять
У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися - скасувати або перенести його можна в кілька кліків.
Дізнатися подробиці
02
Для початку навчання не потрібно чекати групу
У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!
Дізнатися подробиці
03
Зручне розташування шкіл
Школи Speak Up розташовані таким чином, щоб Ви могли легко дістатися з будь-якої точки міста. Тепер не потрібно витрачати багато часу на дорогу. Всі школи перебувають за 5 хвилин ходьби від метро або в центрі міста.
Дізнатися подробиці
Почни навчання та отримай 40 уроків за 1 грн.*
* Акція діє до 30 вересня 2020 р. Деталі акції дізнавайтеся за номерам шкіл Speak Up.
Хочу отримати
Докуметальна ГАРАНТІЯ
ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% - то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

Після кожного рівня - ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

Отримати консультацію
Дізнайтеся свій рівень англійської мови прямо зараз
Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу

Курс англійської в групі

Ви хочете покращувати ваші мовні навички в дружній атмосфері однодумців, розуміти фільми англійською мовою, читати новини в закордонних газетах? Тоді курс групових занять допоможе вам. Навчання проводиться в невеликих групах від 2 до 10 чоловік. Завдяки цьому, викладач може приділяти більше часу кожному студенту, що значно прискорює прогрес.

Чи підійде вам курс?

Цей курс стане відмінним вибором, якщо вам важливо швидко прогресувати в англійській, спілкуватися з іншими учнями, обмінюватися думками в динамічній атмосфері на групових заняттях.

На курсі ви будете займатися з кращими викладачами на ринку освіти та з носіями мови з Англії, Канади, США. Школи Speak Up обладнані професійним мультимедійним обладнанням, доступ до якого ви отримаєте вже з перших занять.