Міжнародна школа
англійської мови
Пройти online тест

Корпоративна англійська

У вас в офісі або у нас в школі
Опис курсу

Вам потрібна корпоративна англійська? Ми раді співпрацювати з Вами в будь-який момент, а також врахувати всі Ваші побажання та особливості бізнесу для майбутнього вивчення англійської мови з нами.

Професійні курси корпоративної англійської мови від Speak Up відповідають індивідуальним вимогам бізнес-клієнтів. Ми орієнтовані на плідну співпрацю зі своїми корпоративними клієнтами, тому в першу чергу завжди враховуємо Ваші побажання. Наше завдання виправдати їх й дати Вам бажаний результат.

Пропозиція «Корпоративна англійська» адресовано тим клієнтам, які зацікавлені в поглибленні знань англійської своїх співробітників, як в області загальної англійської, так і спеціалізованої, наприклад, Business English. На нашому рахунку успішний досвід навчання компаній різних сфер діяльності, кількість співробітників у яких від 15 до 150 чоловік.

Переваги навчання в Speak Up
01
Ви самі формуєте розклад занять
У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися - скасувати або перенести його можна в кілька кліків.
Дізнатися подробиці
02
Для початку навчання не потрібно чекати групу
У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!
Дізнатися подробиці
03
Зручне розташування шкіл
Школи Speak Up розташовані таким чином, щоб Ви могли легко дістатися з будь-якої точки міста. Тепер не потрібно витрачати багато часу на дорогу. Всі школи перебувають за 5 хвилин ходьби від метро або в центрі міста.
Дізнатися подробиці
Залиш заявку на корпоративну англійську!
Отримати знижку -30%
Докуметальна ГАРАНТІЯ
ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% - то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

Після кожного рівня - ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

Отримати консультацію
Дізнайтеся свій рівень англійської мови прямо зараз
Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу

Корпоративне навчання англійській мові

Бізнес-пропозиція від Speak Up підходить тим організаціям, які хочуть розвивати й вдосконалювати необхідні мовні навички своїх підлеглих.

Ми навчимо співробітників вашої компанії вільно говорити англійською мовою в ситуаціях, максимально наближеним до тих, з якими вони стикаються в своїй роботі. Основну увагу ми приділяємо розвитку навичок розмовної мови. У навчанні використовуємо методики і матеріали, які гарантують швидкі і стабільні результати.

Ось основні з найбільш вживаних в робочому середовищі:

  • - розширення та зміцнення мережі професійних контактів (networking);

  • - підготовка та проходження співбесід;

  • - участь у формальних та інших бізнес-зустрічах;

  • - проведення переговорів;

  • - підготовка та проведення ефективних бізнес-презентацій.

Пропозиція корпоративного навчання містить наступні етапи:

  • - визначення цілей та завдань, які Ви ставите перед Вашими співробітниками;

  • - презентація методу школи Speak Up (якщо навчання буде проходити за методом Speak Up у нас на території) або підбір програми навчання та літератури, враховуючи специфіку бізнесу Вашої компанії;

  • - безкоштовне тестування співробітників;

  • - укладення договору на навчання з урахуванням Ваших побажань;

  • - вибір зручної схеми оплати.