Міжнародна школа
англійської мови
Пройти online тест

Курси англійської для бізнесу

Індивідуальні або групові заняття
Опис курсу

Сьогодні життя успішної ділової людини вимагає висококваліфікованих знань, особливо знань англійської мови. З бізнес англійською ми можемо зіткнутися кожен день: у дипломатичному листуванні з партнерами, на обіді з іноземними колегами, під час обговорення контракту з інвесторами.

Кожен день в Speak Up приходять ті, хто хоче «говорити однією мовою» з іноземними компаньйонами і ті, кому необхідно підвищити ефективність свого бізнесу. Багатьом знання Business English може відкрити двері в нові кар'єрні можливості. Тому для таких клієнтів ми розробили наш цікавий та насичений сучасною діловою лексикою курс «Business English».

Переваги навчання в Speak Up
01
Ви самі формуєте розклад занять
У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися - скасувати або перенести його можна в кілька кліків.
Дізнатися подробиці
02
Для початку навчання не потрібно чекати групу
У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!
Дізнатися подробиці
03
Зручне розташування шкіл
Школи Speak Up розташовані таким чином, щоб Ви могли легко дістатися з будь-якої точки міста. Тепер не потрібно витрачати багато часу на дорогу. Всі школи перебувають за 5 хвилин ходьби від метро або в центрі міста.
Дізнатися подробиці
Залиш заявку на курс бізнес англійської!
Залишити заявку
Докуметальна ГАРАНТІЯ
ДОСЯГНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Ми впевнені в ефективності нашої моделі навчання Blended Learning. Після кожного курсу ви здаєте тест на рівень володіння англійською мовою. Якщо ви пройшли курс, але здали тест менше ніж на 65% - то ми вас навчаємо на тому ж курсі безкоштовно, поки ваш рівень не дозволить успішно пройти тест.

Після кожного рівня - ви отримуєте сертифікат міжнародної школи Speak Up. Багато провідних українських та міжнародних компаній довіряють нашому сертифікату.

Отримати консультацію
Дізнайтеся свій рівень англійської мови прямо зараз
Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу

Мета курсу

Курс "Бізнес англійська" розрахований на студентів, рівень володіння англійською у яких не нижче Pre-intermediate. Мета курсу - розвинути Ваші навички ділового спілкування та письма англійською. По закінченню курсу Ви повинні вміти застосовувати знання в таких областях діяльності:

  • проводити ділові зустрічі та приймати участь в дискусіях;

  • - робити презентації англійською мовою;

  • - вести переговори;

  • - укладати угоди та контракти;

  • - продавати свій продукт чи послугу;

  • - складати резюме та проходити співбесіди в іноземних компаніях;

  • - здійснювати ділові телефонні дзвінки англійською;

  • - вміти писати ділові листи;

  • - складати звіти, готувати доповіді.