Розпочніть вивчення англійської уже сьогодні. Заповніть форму і ми зв`яжемось з вами

Заповніть форму

Ваші дані необхідні для того, щоб вчасно інформувати вас про наявність акційних пропозицій.


ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ

Не можу сказати, що це ідеальні курси, але за рік вони змогли підняти мій рівень майже в 3 рази. Втратила комплекси говорити англійською перед аудиторією, легше стала запом’ятовувати новий матеріал, але це більш практика та власне бажання багато вчити. І все це заради праці в міжнародній фірмі з перспективою переведення працювати та виїхати на нове місце, але вже не в Україні. Свій висновок про компанiю краще робити при особистій зустрічі, на мій погляд…

Свiтлана, Київ

5 років тому, коли працював в Люксофті, в нас були корпоративні заняття від Спік Ап. Коли шукав другий раз вже курси для себе, то вирішив обрати теж Спік Ап. Для мене було важливо, щоб були невеликі групи, зручний графік. Тому ця школа мені підійшла, людей небагато, а викладачі встигають до кожного донести інформацію в повному обсязі.

Anton

Цікаві методики, професійні викладачі, повернули мені бажання знову вчити англйську. Не завжди встигаю робити домашню роботу, тому що своєї роботи вистачає, але це не принципово. Навчаюсь шостий місяць на Голосіївській.

Андрiй

Батьки хочуть відправити за кордон на наступний рік, тому самі обирали для мене школу. Порівняли умови и ціни, обрали Спік ап. Навчання за кордоном буде на англійській, тому потрібно швидко и результативно підтянути англійську.

Andrej

Мені подобається, хоча спочатку не все могла зрозуміти по тому як відвідувати, планувати графік. Гарні підручники, якщо є бажання та час, то курси підходять. Але відсотків 50% це самопідготовка та перевірка себе.

Katy

Чесно кажучи не розумію в чому проблеми нормально навчатись в цій школі. Займаюся вже третій місяць в філіалі на Житомирській, проблем з викладачами, персоналом не маю.Ніхто не може змусити займатися або не займатися, вивчати мову, знайти мотивацію до навчання, якщо людина не хоче цього. Але відгук Євгена я розумію та чому він піарить юристів. На моє питання про цей відгук мені показали виписку та рішення з суду, де він 5 разів програв суд та не зміг дістати шахрайством більш грошей. Після цього маю інше відношення до подібних відгуків =)))

Крістіна
Всі результати індивідуальні і залежать від специфіки кожного клієнта.

ОБЕРІТЬ ТЕ, ЩО ВАЖЛИВО ВАМ ТА ДІЗНАЙТЕСЬ ПРОПОЗИЦІЇ ВІД SPEAK UP

Заняття в зручний для Вас час
Письмова гарантія результату
Міні групи 2-10 чоловік
Занурення в англомовне середовище 24/7
Школа Speak Up поруч з Вами
Підготовка до IELTS, TOEFL, FCE