Міжнародна школа
англійської мови
Курси англійської мови в Одесі
Індивідуальне і групове навчання
Хто ми
Speak Up - міжнародна мережа шкіл англійської мови, яка налічує десятки шкіл в Україні і по всьому світу. Працюємо на ринку освіти вже понад 20 років. Розробили свою унікальну методику навчання і бізнес-модель, яка дозволяє почати навчатися в будь-який день. Наші школи розташовані в таких країнах, як Україна, Польща, США, Саудівська Аравія, Таїланд, Росія, В'єтнам, Марокко та ін.
100+ шкіл у 11 країнах світу
13 років в Україні
400 тисяч студентів
Переваги навчання в Speak Up
01
Ви самі формуєте розклад занять
У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися - скасувати або перенести його можна в кілька кліків.
Дізнатися подробиці
02
Для початку навчання не потрібно чекати групу
У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!
Дізнатися подробиці
03
Зручне розташування шкіл
Школи Speak Up розташовані таким чином, щоб Ви могли легко дістатися з будь-якої точки міста. Тепер не потрібно витрачати багато часу на дорогу. Всі школи перебувають за 5 хвилин ходьби від метро або в центрі міста.
Дізнатися подробиці
buttton.show_all_shares
Дізнайтеся свій рівень англійської мови прямо зараз
Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу
Блог про англійську Всі статті
Подкасти як спосіб вивчати англійську
Чи можуть подкасти допомогти вам вивчити англійську мову?
5 найбільш популярних і ефективних методів вивчення англійської мови
Огляд найпопулярніших методів вивчення англійської мови, з описом їх методів навчання
Вивчення англійської мови вдома - плюси і мінуси.
У статті розглянемо переваги і недоліки вивчення англійської самостійно.
Всі статті
Школа англійської мови Speak Up у в Одесі

Школа англійської Speak Up в Одесі - це місце, де на якому рівні англійської ви б не знаходилися, вам з легкістю вдасться підвищити його в максимально швидкі терміни. Наші програми орієнтовані як на навчання з нуля, так і на просунутих студентів.

Міжнародна школа з багаторічними традиціями Speak Up, спеціалізується на вивченні англійської мови не тільки для дорослих, але і для дітей. Наймолодшому учневі, що навчається в школі, 6 років, а найстаршому - 82 роки, що підтверджує наш девіз, що навчання призначене для всіх.

Вивчення англійської мови в Speak Up - це уроки з відмінною командою вчителів, що складається з досвідчених фахівців і носіїв мови, які вчать англійської з пристрастю і повною віддачею. Для того, щоб поліпшити комфорт навчання наших студентів, у нас є команда консультантів, які знаходяться в постійному контакті зі студентами.