Розпочніть вивчення англійської уже сьогодні. Заповніть форму і ми зв`яжемось з вами

Заповніть форму

Ваші дані необхідні для того, щоб вчасно інформувати вас про наявність акційних пропозицій.

РІВНІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Записатися на курси англійської мови в школу Speak Up Ви можете в будь-який зручний для Вас час і почати навчання з будь-якого рівня.

Свій рівень знань англійської мови на даний момент Ви можете перевірити, пройшовши наш тест. З цього ж рівня і починається навчання в нашій школі! Навчаючись з нами, Ви вирішуєте, скільки рівнів хочете пройти. 

Якщо Вам не вдасться досягти очікуваного результату знань, Ви зможете безкоштовно повторити курс - це принципи наданої нами гарантії. Детальну інформацію про умови гарантії Ви отримаєте в кожній школі Speak Up. 

Наші студенти можуть дізнатися свій рівень знання англійської мови за шкалою CEFR, а також оцінити шанси на міжнародних іспитах завдяки програмі навчання, що відповідає Системі рівнів володіння іноземною мовою, розробленою Радою Європи.
 
Дана схема являє собою структуру рівнів англійської мови Speak Up, складену у відповідності з Системою рівнів володіння іноземною мовою CEFR. Виберіть цікавий для Вас рівень і дізнайтеся, які знання і навички можна освоїти на даному рівні.


Оберіть свій рівень та дізнайтеся більше:

ОБЕРІТЬ ТЕ, ЩО ВАЖЛИВО ВАМ ТА ДІЗНАЙТЕСЬ ПРОПОЗИЦІЇ ВІД SPEAK UP

Заняття в зручний для Вас час
Письмова гарантія результату
Міні групи 2-10 чоловік
Занурення в англомовне середовище 24/7
Школа Speak Up поруч з Вами
Підготовка до IELTS, TOEFL, FCE
Дивись відео Дивись фото Вступай в групу
Згорнути
Показати