Міжнародна школа
англійської мови
Пройти online тест
Курси англійської мови у Кривому Розі
Індивідуальне і групове навчання
Хто ми
Speak Up - міжнародна мережа шкіл англійської мови, яка налічує десятки шкіл в Україні і по всьому світу. Працюємо на ринку освіти вже понад 20 років. Розробили свою унікальну методику навчання і бізнес-модель, яка дозволяє почати навчатися в будь-який день. Наші школи розташовані в таких країнах, як Україна, Польща, США, Саудівська Аравія, Таїланд, Росія, В'єтнам, Марокко та ін.
100+ шкіл у 11 країнах світу
13 років в Україні
400 тисяч студентів
Переваги навчання в Speak Up
01
Ви самі формуєте розклад занять
У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися - скасувати або перенести його можна в кілька кліків.
Дізнатися подробиці
02
Для початку навчання не потрібно чекати групу
У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!
Дізнатися подробиці
03
Зручне розташування шкіл
Школи Speak Up розташовані таким чином, щоб Ви могли легко дістатися з будь-якої точки міста. Тепер не потрібно витрачати багато часу на дорогу. Всі школи перебувають за 5 хвилин ходьби від метро або в центрі міста.
Дізнатися подробиці
buttton.show_all_shares
Дізнайтеся свій рівень англійської мови прямо зараз
Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу
Блог про англійську Всі статті
Подкасти як спосіб вивчати англійську
Чи можуть подкасти допомогти вам вивчити англійську мову?
5 найбільш популярних і ефективних методів вивчення англійської мови
Огляд найпопулярніших методів вивчення англійської мови, з описом їх методів навчання
Вивчення англійської мови вдома - плюси і мінуси.
У статті розглянемо переваги і недоліки вивчення англійської самостійно.
Всі статті
Школа англійської мови Speak Up у Кривому Розі

Вивчайте англійську мову разом з нами! Курси англійської Speak Up в Кривому Розі дозволять Вам отримати відмінні знання англійської дуже швидко і, головне, якісно. Школа Speak Up пишається своїми студентами та викладачами, адже ми - одна команда і працюємо на загальний результат!

У школі знають по імені кожного студента, знають, з якими знаннями він прийшов і чого досяг за час навчання. Ми цінуємо те, що кількість наших студентів постійно зростає, до нас приводять друзів, знайомих, колег і вчаться сім'ями.

Вам важко вчити англійську? Ми зробимо все, щоб спростити це для вас.

Інші обіцяють, що навчать вас англійської, а ми не обіцяємо - а діємо, і дамо вам письмову гарантію що бажаний вами результат буде досягнутий!