Міжнародна школа
англійської мови
Курси англійської мови у Дніпрі
Індивідуальне і групове навчання
Хто ми
Speak Up - міжнародна мережа шкіл англійської мови, яка налічує десятки шкіл в Україні і по всьому світу. Працюємо на ринку освіти вже понад 20 років. Розробили свою унікальну методику навчання і бізнес-модель, яка дозволяє почати навчатися в будь-який день. Наші школи розташовані в таких країнах, як Україна, Польща, США, Саудівська Аравія, Таїланд, Росія, В'єтнам, Марокко та ін.
100+ шкіл у 11 країнах світу
13 років в Україні
400 тисяч студентів
Переваги навчання в Speak Up
01
Ви самі формуєте розклад занять
У Speak Up не потрібно підлаштовуватися під групу або викладача. Ви самі обираєте зручний час і дні занять. Коригувати графік можна в режимі онлайн, в особистому кабінеті студента. Якщо Ви забронювали заняття, але плани змінилися - скасувати або перенести його можна в кілька кліків.
Дізнатися подробиці
02
Для початку навчання не потрібно чекати групу
У Speak Up Ви не залежите від групи. Тепер не потрібно чекати нового семестру, нового місяця, або поки група набереться, щоб почати вивчати англійську мову. Розпочати навчання можна в будь-який день. Навіть сьогодні!
Дізнатися подробиці
03
Зручне розташування шкіл
Школи Speak Up розташовані таким чином, щоб Ви могли легко дістатися з будь-якої точки міста. Тепер не потрібно витрачати багато часу на дорогу. Всі школи перебувають за 5 хвилин ходьби від метро або в центрі міста.
Дізнатися подробиці
buttton.show_all_shares
Дізнайтеся свій рівень англійської мови прямо зараз
Тест складається з 25 питань та займе лише 7-10 хвилин вашого часу
Блог про англійську Всі статті
Подкасти як спосіб вивчати англійську
Чи можуть подкасти допомогти вам вивчити англійську мову?
5 найбільш популярних і ефективних методів вивчення англійської мови
Огляд найпопулярніших методів вивчення англійської мови, з описом їх методів навчання
Вивчення англійської мови вдома - плюси і мінуси.
У статті розглянемо переваги і недоліки вивчення англійської самостійно.
Всі статті
Школа англійської мови Speak Up у Дніпрі

Школа англійської Speak Up в Дніпрі гарантує ефективність навчання і дружню атмосферу. Школа розташована в самому центрі міста, що дозволяє легко і швидко дістатися з різних районів.
 
Професійний склад викладачів повністю вирішує всі труднощі, які можуть виникнути у студентів у вивченні мови. Індивідуальний підхід, підтримка, стрімкий прогрес, свідчать про зацікавленість нашого персоналу в розвитку студента.

Школа - це не тільки навчання, це також люди, зустрічі, усміхнений адміністратор, корисний консультант, кава з подругою в очікуванні уроків.
 
Якщо ви хочете почати вчити англійську і шукаєте школу, яка подбає про ваш розвиток і в той самий час збереже мотивацію для досягнення кращих результатів у англійській мові, то Speak Up - ідеально вам підійде.

Ви можете розраховувати на європейський рівень сервісу, Вас будуть навчати найкращі викладачі з досвідом роботи за кордоном і зовсім скоро Ви досягнете своєї мети у вивченні англійської.

Приєднуйтесь до нашої великої сім'ї та вивчайте англійську із задоволенням!